Koncerty

Nadcházející vystoupení

26.7.2019 STARÉ MĚSTO V JESENÍKÁCH – Anenská Pouť

27.7.2019 KOSICE - Festival Kosi na vsi

9.8.2019 DOMAŽLICE – Ozvěny folkloru

24.8.2019 KOUŘIM - Festival Kouřimská skála

7.9.2019 OLOMOUC - Dny Evropského dědictví

7.9.2019 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Světlo Valmez

4.10.2019 VALTICE – Valtické vinobraní

NA PODZIM PŘIPRAVUJEME SAMOSTATNÉ TURNÉ! SLEDUJTE NAŠE STRÁNKY ČI SOCIÁLNÍ SÍTĚ A BRZY SE DOZVÍTE VÍC :-)


Proběhlá vystoupení

17. 1. 2019 AURORA - Vesna jako support

/ FORUM KARLÍN, PRAHA

21. 11. 2018 VESNA SHOW

/ OBECNÍ DŮM, PRAHA

Jedinečná podívaná na originální hudební a taneční show dívčí kapely Vesna s výjimečnými hosty, mezi něž patří Vojtěch Dyk, Casey Driessen, Věra Martinová nebo Terezie Kovalová. To je Vesna show, na níž zazní i věhlasný orchestr Symphony Prague. Zraku i uměleckému procítění zalahodí nejenom nápaditá a bohatá scénografie inspirovaná mystériem Alfonse Muchy, ale také taneční performance týmu diVize. Během večera nabitého explozí prožitků a rozbití zrcadel, které nám zabraňují spatřit vlastní tvář, ožijí slovanské příběhy a mýty, které nám od dávnověku kolují v krvi.

To vše bude během show okořeněno křtem knihy a CD se stejným titulem – Pátá bohyně. Debutové album skupiny Vesna obsahuje mimo jiné duety talentované frontmanky kapely Patricie a multižánrového herce a zpěváka Vojty Dyka.

 Písně, které během večera zazní, budou plné obrazů přírody, slovanských motivů a ženství. Písně vycházející z folklóru propojené s klasickou hudbou a elektronikou nabízí paletu prožitků reflektující naše kořeny.